Breadcrubs

Tabela Junior D1 (2008)

Drużyna M W R P Br Pkt
1. SF Junior NakłoSF Junior Nakło 8 8 0 0 +50 24
2. Pelikan SzubinPelikan Szubin 9 5 0 4 +15 15
3. Znicz RojewoZnicz Rojewo 8 4 1 3 +1 13
4. Cuiavia Bank Spółdzielczy InowrocławCuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 8 4 1 3 -2 13
5. Skra PaterekSkra Paterek 8 0 2 6 -32 2
6. Pogoń MogilnoPogoń Mogilno 7 0 2 5 -32 2

Terminarz Junior D1 (2008)

Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- SF Junior Nakło 2020-08-15
godz. 12:30
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
1 kolejka
Znicz Rojewo 6:4 Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-08-29
godz. 11:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
1 kolejka
Pelikan Szubin -- : -- Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-08-19
godz. 18:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
2 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 7:1 Pogoń Mogilno 2020-09-05
godz. 13:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
2 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- Skra Paterek 2020-08-22
godz. 00:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
3 kolejka
Skra Paterek 3:5 Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-09-13
godz. 11:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
3 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- LKS Barcin 2020-08-26
godz. 00:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
4 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 4:3 Pelikan Szubin 2020-09-19
godz. 10:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
4 kolejka
Pogoń Mogilno -- : -- Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-08-30
godz. 10:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
5 kolejka
SF Junior Nakło 9:2 Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-09-26
godz. 16:30
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
5 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- Olimp Strzelno 2020-09-05
godz. 00:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
6 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 3:2 Znicz Rojewo 2020-10-03
godz. 10:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
6 kolejka
Znicz Rojewo -- : -- Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-09-12
godz. 00:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
7 kolejka
Pogoń Mogilno 2:2 Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-10-10
godz. 10:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
7 kolejka
SF Junior Nakło -- : -- Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-09-19
godz. 00:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
8 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- Skra Paterek 2020-10-17
godz. 16:30
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
8 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- Pelikan Szubin 2020-09-26
godz. 00:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
9 kolejka
Pelikan Szubin 6:3 Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-10-25
godz. 11:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
9 kolejka
Skra Paterek -- : -- Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-10-03
godz. 00:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
10 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- SF Junior Nakło 2020-11-08
godz. 13:30
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
10 kolejka
LKS Barcin -- : -- Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-10-10
godz. 00:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
11 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- Pogoń Mogilno 2020-10-17
godz. 00:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
12 kolejka
Olimp Strzelno -- : -- Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 2020-10-24
godz. 00:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
13 kolejka
Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław -- : -- Znicz Rojewo 2020-11-07
godz. 00:00
III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
14 kolejka

Nasi sponsorzy

Top