Breadcrubs-image

Senior - Newsy

Kapitalna bramka Wiśniewskiego daje nam trzy punkty w Brzozie!
24 października 2020r.

Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław wróciła dzisiaj z Brzozy z trzema punktami. Biało-Zieloni, mimo bardzo trudnych warunków postawionych przez miejscowych, zdołali pokonać Klub Sportowy Brzoza - 1:0. W pierwszej odsłonie pojedynku gospodarze mieli kilka doskonałych okazji, by otworzyć rezultat zawodów, jednak kapitalnie między słupkami spisywał się Jakub Ciesielski. Jedyne trafienie spotkania zaliczył w 52. minucie Patryk Wiśniewski, który zza pola karnego oddał kapitalny strzał w tzw. "okienko". Takiego trafienia nie powstydziliby się zawodnicy z najwyższej światowej półki!

W Brzozie gramy z ostatnim w tabeli beniaminkiem
23 października 2020r.

W sobotę o godzinie 11:00 Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław rozpocznie wyjazdowe spotkanie w ramach 13. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej. Rywalem Biało-Zielonych będzie outsider rozgrywek - KS Brzoza.

Nieznaczna porażka z Chemikiem
18 października 2020r.

Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław doznała pierwszej ligowej porażki od trzech tygodni. Pogromcą naszej drużyny okazał się Chemik Moderator Bydgoszcz, który zwyciężył na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków - 0:1. Jedyne trafienie spotkania zanotował Gabriel Pieczyński - tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę.

Z Chemikiem Bydgoszcz zagramy przy pustych trybunach
16 października 2020r.

W sobotę o godzinie 15:00 piłkarze Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław rozegrają na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków spotkanie w ramach 12. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej z Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz. W czwartek za pośrednictwem Kancelarii Premiera Mateusza Morawieckiego ogłoszono, że w związku z sytuacją epidemiologiczną wszystkie zawody sportowe na terenie całego kraju będą odbywały się bez udziału publiczności. Oznacza to, że w sobotę brama wejściowa na nasz stadion będzie zamknięta.