Aktualności

Ciężki wyjazd do Włocławka
25 września 2020r.

Ciężki wyjazd do Włocławka

W sobotę o godzinie 12:00 na murawie Stadionu Miejskiego we Włocławku rozpocznie się spotkanie w ramach 9. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej, w którym Cuiavia  Bank Spółdzielczy Inowrocław zagra z miejscowym Liderem. Mecz z pewnością można zakwalifikować do gatunkowo ciężkich, gdyż obie drużyny znajdują się na dwóch różnych biegunach tabeli.

Znamy nazwisko nowego szkoleniowca!
24 września 2020r.

Znamy nazwisko nowego szkoleniowca!

Tomasz Drobny został nowym trenerem pierwszego zespołu Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław. 41-letni szkoleniowiec zasiadał dotychczas na ławce trenerskiej A-klasowego Dębu Bąkowo/Dąbrowa Biskupia.

Zmiana na stanowisku trenera Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław
23 września 2020r.

Zmiana na stanowisku trenera Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław

Michał Nadolski nie będzie pełnił już dłużej funkcji trenera pierwszego zespołu Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław. Zarząd klubu zadecydował o rozwiązaniu umowy ze szkoleniowcem, który zasiadał na ławce trenerskiej Biało-Zielonych od lipca 2016 roku.

Znamy dokładny termin pucharowej potyczki z Chemikiem
23 września 2020r.

Znamy dokładny termin pucharowej potyczki z Chemikiem

Spotkanie w ramach IV rundy Pucharu Polski K-PZPN pomiędzy Cuiavią Bank Spółdzielczy Inowrocław, a Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz odbędzie się w środę - 30 września o godzinie 15:45. Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków. Przypomnijmy, że zwycięzca zawodów uzyska awans do 1/8 Okręgowego Pucharu Polski.

Najbliższy mecz - Junior D1 (2008)

Tabela sezon 2019/2020

Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
1. Włocłavia Włocławek Włocłavia Włocławek 8 6 1 1 +23 19
2. Lider Włocławek Lider Włocławek 7 5 2 0 +20 17
3. Zawisza Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz 7 5 2 0 +18 17
4. Sportis Łochowo Sportis Łochowo 7 5 1 1 +15 16
5. BKS Bydgoszcz BKS Bydgoszcz 7 5 0 2 +8 15
6. Chemik Moderator Bydgoszcz Chemik Moderator Bydgoszcz 8 4 2 2 +6 14
7. Pogoń Mogilno Pogoń Mogilno 8 4 2 2 +4 14
8. Wda Świecie Wda Świecie 7 4 0 3 +6 12
9. Unia Gniewkowo Unia Gniewkowo 7 3 2 2 +1 11
10. Legia Chełmża Legia Chełmża 8 3 1 4 -6 10
11. Sparta  Brodnica Sparta Brodnica 8 2 3 3 -3 9
12. Kujawianka Izbica Kujawska Kujawianka Izbica Kujawska 8 2 3 3 -6 9
13. Kujawiak Kowal Kujawiak Kowal 7 2 2 3 -3 8
14. Start Eco-Pol Pruszcz Start Eco-Pol Pruszcz 8 2 2 4 -6 8
15. Chełminianka Chełmno Chełminianka Chełmno 8 2 1 5 -6 7
16. Lech Rypin Lech Rypin 8 2 1 5 -12 7
17. Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 8 1 2 5 -9 5
18. KS Brzoza KS Brzoza 8 1 0 7 -30 3
19. Orlęta Aleksandrów Kujawski Orlęta Aleksandrów Kujawski 7 0 1 6 -20 1
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
1. Wda Świecie Wda Świecie 8 6 1 1 +12 19
2. Zawisza Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz 8 6 0 2 +21 18
3. UKS SMS II Włocławek UKS SMS II Włocławek 8 6 0 2 +33 18
4. CWZS II Bydgoszcz CWZS II Bydgoszcz 8 6 0 2 +12 18
5. Lech Rypin Lech Rypin 8 4 0 4 -5 12
6. Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 8 1 1 6 -18 4
7. Włocłavia Włocławek Włocłavia Włocławek 8 1 0 7 -20 3
8. Pogoń Mogilno Pogoń Mogilno 8 1 0 7 -35 3
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
1. Spójnia Białe Błota Spójnia Białe Błota 4 4 0 0 +23 12
2. Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 4 3 0 1 +25 9
3. Skra Paterek Skra Paterek 4 1 2 1 -1 5
4. Dąb Potulice Dąb Potulice 4 1 1 2 -12 4
5. Zagłębie Piechcin Zagłębie Piechcin 4 1 0 3 -21 3
6. Czarni Nakło Czarni Nakło 4 0 1 3 -14 1
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
1. SF Junior Nakło SF Junior Nakło 4 4 0 0 +26 12
2. Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 4 3 0 1 +7 9
3. Znicz Rojewo Znicz Rojewo 4 2 1 1 +2 7
4. Pelikan Szubin Pelikan Szubin 4 2 0 2 +10 6
5. Skra Paterek Skra Paterek 4 0 1 3 -19 1
6. Pogoń Mogilno Pogoń Mogilno 4 0 0 4 -26 0
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
1. Olimp Strzelno Olimp Strzelno 6 5 0 1 +33 15
2. Pogoń Mogilno Pogoń Mogilno 5 4 1 0 +14 13
3. Goplania Inowrocław Goplania Inowrocław 6 2 2 2 -6 8
4. Piast Złotniki Kujawskie Piast Złotniki Kujawskie 5 1 1 3 -6 4
5. Piast Kołodziejewo Piast Kołodziejewo 5 1 0 4 -22 3
6. Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 5 0 2 3 -13 2
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
1. Pogoń Mogilno Pogoń Mogilno 7 6 0 1 +29 18
2. Unia Gniewkowo Unia Gniewkowo 7 6 0 1 +14 18
3. Olimp Strzelno Olimp Strzelno 4 4 0 0 +31 12
4. Nasz Dom Racice Nasz Dom Racice 6 4 0 2 +12 12
5. Cuiavia Bank Spółdzielczy II Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy II Inowrocław 6 3 1 2 -3 10
6. Noteć Gębice Noteć Gębice 7 2 1 4 -6 7
7. Błękitni Inowrocław Błękitni Inowrocław 6 2 0 4 -5 6
8. Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław 4 1 1 2 -1 4
9. Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 6 1 1 4 -20 4
10. Noteć Inowrocław Noteć Inowrocław 6 1 0 5 -23 3
11. Pauzuje Pauzuje 0 0 0 0 0 0
12. Mikrus-Gesal Szadłowice Mikrus-Gesal Szadłowice 5 0 0 5 -28 0
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty
Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Punkty

W tym miesiącu urodziny obchodzą:

Nasi sponsorzy

Top