Breadcrubs-image

Newsy

Nie żyje Piotr Kaszubowski
20 kwietnia 2022r.

W minionych dniach odszedł od nas Piotr Kaszubowski - wieloletni kibic Cuiavii Inowrocław, który zasiadał na trybunach podczas meczów swojej ukochanej drużyny przez ponad 60 lat. Cześć jego pamięci! Niebo zyskało kolejnego wspaniałego fanatyka piłkarskiego.

Cenny remis w Brodnicy
16 kwietnia 2022r.

Piłkarze Cuiavii Inowrocław w dobrych nastrojach wrócili z dalekiego wyjazdu do Brodnicy. Biało-Zieloni po dobrym spotkaniu zdobyli cenny punkt na terenie wyżej notowanego rywala. Do siatki Sparty w 22 minucie meczu trafił Błażej Wyrkowski. Gospodarze doprowadzili do wyrównania w doliczonym czasie pierwszej połowy. Warto odnotować, że w swoim debiucie rzut karny obronił nasz bramkarz - Artem Fastov.

Zapowiedź meczu: Sparta Brodnica - Cuiavia
15 kwietnia 2022r.

W Wielką Sobotę czeka nas daleki wyjazd! Już jutro o godzinie 15:00 Biało-Zieloni rozpoczną spotkanie w oddalonej o 106 kilometrów Brodnicy. Rywalem naszej drużyny będzie miejscowa Sparta – siódma siła obecnych rozgrywek IV ligi kujawsko-pomorskiej.

Młoda Cuiavia - podsumowanie 4 kolejki
11 kwietnia 2022r.

W czwartej kolejce Młoda Cuiavia strzeliła 3 gole, straciła 7 bramek, wygrała jeden i przegrała dwa mecze. Zapraszamy na podsumowanie weekendu.