Breadcrubs-image

Newsy

Życzenia z okazji Dnia Dziecka!
01 czerwca 2021r.

Życzenia z okazji Dnia Dziecka!

Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław pragnie złożyć wszystkim swoim młodym adeptom piłkarskim życzenia z okazji Dnia Dziecka! Wielu sukcesów w życiu osobistym, szkole oraz realizacji swoich piłkarskich marzeń w Biało-Zielonych barwach! Przypominamy, iż dzisiaj o godzinie 16:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Krzymińskiego 4b rozpocznie się nasz coroczny festiwal, w którym wspólnie będziemy mogli świętować Wasz dzień!

Porażka z Unią
29 maja 2021r.

Porażka z Unią

W meczu derbowym w ramach 29 kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław przegrała na wyjeździe z Unią Gniewkowo - 0:2.

Derbowa mobilizacja! W sobotę jedziemy do Gniewkowa po zwycięstwo!
28 maja 2021r.

Derbowa mobilizacja! W sobotę jedziemy do Gniewkowa po zwycięstwo!

W sobotę o godzinie 16:00 na Stadionie im. Mariana Teppera rozpocznie się derbowe spotkanie dwóch czwartoligowych rodzynków reprezentujących powiat inowrocławski na tym poziomie rozgrywkowym – Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław i Unii Gniewkowo. Atmosfera derbowego widowiska unosi się w powietrzu od dłuższego czasu, a sam mecz jest dla obu drużyn zdecydowanie czymś więcej, niż tylko grą o komplet punktów.

Zapraszamy na Dzień Dziecka z Cuiavią!
27 maja 2021r.

Zapraszamy na Dzień Dziecka z Cuiavią!

We wtorek, 1 czerwca o godzinie 16:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Krzymińskiego 4b w Inowrocławiu odbędzie się corocznie organizowany "Dzień Dziecka z Cuiavią". Podczas wydarzenia planowany jest piknik, grill, liczne konkursy oraz spotkanie piłkarskie dzieci kontra rodzice. Gorąco zapraszamy wszystkich, by razem świętować dzień naszych pociech!

Nasi sponsorzy

Top