Breadcrubs-image

Newsy

Urodziny Kamila Kałużnego
25 kwietnia 2022r.

Urodziny Kamila Kałużnego

Dzisiaj swoje 36 urodziny obchodzi asystent trenera pierwszego zespołu Cuiavii Inowrocław - Kamil Kałużny. Z tej okazji pragniemy życzyć mu dużo zdrowia, a także sukcesów w życiu prywatnym i sportowym!

Bez punktów w starciu z Pomorzaninem
23 kwietnia 2022r.

Bez punktów w starciu z Pomorzaninem

Piłkarze Cuiavii Inowrocław ulegli Pomorzaninowi Toruń w starciu dwóch drużyn zamieszanych w walkę o utrzymanie. Torunianie zdobyli w 72. minucie jedynego gola zawodów, a jego autorem był Maciej Jankowski. 

Zapowiedź meczu: Cuiavia - Pomorzanin Toruń
22 kwietnia 2022r.

Zapowiedź meczu: Cuiavia - Pomorzanin Toruń

W sobotę do Inowrocławia przyjeżdża przedostatni w tabeli Pomorzanin Toruń. Mecz z zespołem z „Grodu Kopernika” zostanie rozegrany w ramach 24. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej. Początek starcia na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków o godzinie 16:00.

Kuba Nowakowski z kolejnym powołaniem!
21 kwietnia 2022r.

Kuba Nowakowski z kolejnym powołaniem!

Wydział Szkolenia Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy ogłosił listę powołanych na konsultację reprezentacji K-PZPN UEFA Regions CUP, która odbędzie się 27 kwietnia w Dąbrowie Chełmińskiej. Z ogromną radością pragniemy ogłosić, iż na liście powołanych, podobnie jak przy pierwszej konsultacji, znalazł się nasz zawodnik - Jakub Nowakowski! Gratulujemy!

Nasi sponsorzy

Top