Breadcrubs-image

Newsy

Urodziny Sławomira Roszaka
24 czerwca 2021r.

Urodziny Sławomira Roszaka

Dzisiaj swoje 42 urodziny obchodzi prezes Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław - Sławomir Roszak. Z tej okazji pragniemy złożyć mu najszczersze życzenia - dużo zdrowia, a także sukcesów w życiu prywatnym i sportowym! 

Urodziny Bartosza Burzyńskiego
20 czerwca 2021r.

Urodziny Bartosza Burzyńskiego

Dzisiaj swoje 21 urodziny obchodzi zawodnik Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław - Bartosz Burzyński. Z tej okazji pragniemy złożyć mu najszczersze życzenia - dużo zdrowia, a także sukcesów w życiu prywatnym i sportowym!

Wysoka wygrana, jednak radości brak
12 czerwca 2021r.

Wysoka wygrana, jednak radości brak

W ostatnim meczu sezonu 2020/2021 Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław wysoko pokonała na wyjeździe Wdę Świecie - 6:1. Niestety, zwycięstwo nie wniosło wiele radości w szeregi Biało-Zielonych, gdyż niekorzystne rezultaty na innych boiskach sprawiły, że Biało-Zieloni nie zdołali wydostać się ze strefy spadkowej.

Trudna sytuacja na końcu sezonu
11 czerwca 2021r.

Trudna sytuacja na końcu sezonu

W sobotę o godzinie 16:00 piłkarze Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław rozpoczną ostatnie spotkanie w zmaganiach czwartoligowych w sezonie 2020/2021. Podopieczni Daniela Osińskiego zagrają na wyjeździe z Wdą Świecie. Jeśli Biało-Zieloni chcą zająć miejsce w strefie barażowej, to muszą jutro wygrać i jednocześnie liczyć na korzystny wynik w meczu Start Pruszcz - Legia Chełmża.

Nasi sponsorzy

Top