Breadcrubs-image

Newsy

Lipcowy raport z obozu Cuiavistów
05 lipca 2021r.

Lipcowy raport z obozu Cuiavistów

W poniedziałek, 12 lipca piłkarze Cuiavii Inowrocław rozpoczną przygotowania do sezonu 2021/2022, który rozpoczną w lidze okręgowej (grupa II). Obecnie trwa przerwa od piłkarskich zmagań, jednak klub jest w trakcie rozmów z zawodnikami, którzy będą walczyli dla Biało-Zielonych barw. Cel na stulecie istnienia Cuiavii jest tylko jeden – awans do IV ligi! W rozwinięciu artykułu prezentujemy garść informacji z obozu Cuiavistów.

Urodziny Kacpra Panka
01 lipca 2021r.

Urodziny Kacpra Panka

Dzisiaj swoje 19 urodziny obchodzi bramkarz Cuiavii Inowrocław - Kacper Panek. Z tej okazji pragniemy złożyć mu najszczersze życzenia - dużo zdrowia, a także sukcesów w życiu prywatnym i sportowym!

Umowa ze sponsorem tytularnym dobiega końca
29 czerwca 2021r.

Umowa ze sponsorem tytularnym dobiega końca

Z dniem 30 czerwca 2021 roku Bank Spółdzielczy w Inowrocławiu przestanie być sponsorem tytularnym Cuiavii Inowrocław. Umowa pomiędzy obiema stronami dobiega końca i nie zostanie przedłużona.

Plan przygotowań przed nowym sezonem
27 czerwca 2021r.

Plan przygotowań przed nowym sezonem

W drugi poniedziałek zbliżającego się miesiąca, tj. 12 lipca piłkarze Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław rozpoczną treningi pod okiem szkoleniowca Biało-Zielonych - Daniela Osińskiego. W trakcie letniego okresu przygotowawczego nasz zespół rozegra co najmniej cztery mecze kontrolne, a każdy z nich odbędzie się na obiektach naszych przeciwników. Start rozgrywek "KEEZA" ligi okręgowej zaplanowany jest na 14/15 sierpnia.

Nasi sponsorzy

Top