Breadcrubs-image

Newsy

Podział punktów po dramatycznym spotkaniu
15 maja 2022r.

Kibice, którzy zjawili się w niedzielę na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków przeżyli niesamowity emocjonalny rollercoaster. Cuiavia Inowrocław do 66 minuty przegrywała z Notecianką Pakość 0:2, jednak ostatecznie zdołała doprowadzić do remisu. Gola na wagę jednego punktu Biało-Zieloni zdobyli w szóstej minucie doliczonego czasu gry, a jego autorem był Dawid Deresiewicz. Warto wspomnieć, że Notecianka kończyła zawody w dziewięciu - w 52 minucie bezpośrednią czerwoną kartkę ujrzał Radosław Wójcik, a w 90 minucie drugi żółty kartonik został pokazany bramkarzowi przyjezdnych - Marcinowi Walczakowi.

Zapowiedź meczu: Cuiavia - Notecianka Pakość
13 maja 2022r.

Czas na derby powiatu inowrocławskiego! W niedzielę o godzinie 12:00 Cuiavia Inowrocław rozpocznie na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków pojedynek z beniaminkiem IV ligi kujawsko-pomorskiej – Notecianką Pakość. Spotkanie będzie z pewnością niezwykle atrakcyjnym widowiskiem dla kibiców ze względu na lokalną, sportową rywalizację obu klubów. Inowrocław i Pakość położone są bowiem w obrębie jednego powiatu, a same miasta dzieli niecałe 15 kilometrów.

Statystyki przed meczem z Notecianką
12 maja 2022r.

W niedzielę o godzinie 12:00 piłkarze Cuiavii Inowrocław zmierzą się w ramach derbów powiatu inowrocławskiego z rywalem zza miedzy – Notecianką Pakość. Spotkania między tymi zespołami od wielu lat elektryzują lokalnych fanów futbolu. W celu wprowadzenia iście derbowej atmosfery przed starciem, które odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków pragniemy przedstawić Państwu garść czwartoligowych statystyk odnoszących się bezpośrednio do niedzielnego pojedynku.

Jakub Nowakowski zadebiutował w reprezentacji K-PZPN!
11 maja 2022r.

We wtorkowe popołudnie kadrowicze z województwa kujawsko-pomorskiego rozegrali pierwszy mecz eliminacyjny do UEFA Regions CUP. Nasza reprezentacja udała się do Nowego Stawu na wyjazdowy pojedynek z Pomorskim ZPN. Spotkanie zakończyło się remisem - 2:2, a nasz młodzieżowiec - Jakub Nowakowski rozpoczął zawody w wyjściowej jedenastce i rozegrał 65 minut. Gratulujemy!