Breadcrubs-image

Newsy

Znamy terminarz KEEZA ligi okręgowej!
19 lipca 2021r.

Znamy terminarz KEEZA ligi okręgowej!

W poniedziałkowy poranek KPZPN opublikował terminarz rozgrywek KEEZA ligi okręgowej (grupa II) na sezon 2021/2022. W pierwszej kolejce sezonu Cuiavia Inowrocław uda się do Dobrzynia, gdzie w weekend 14-15 sierpnia zmierzy się z miejscową Wisłą. Tydzień później Cuiavia zaprezentuje się inowrocławskiej publiczności i zagra ze Zdrojem Ciechocinek.

Remis na początek przygotowań
17 lipca 2021r.

Remis na początek przygotowań

W pierwszym spotkaniu towarzyskim w ramach letniego okresu przygotowawczego piłkarze Cuiavii Inowrocław zremisowali na wyjeździe z ligowym rywalem w KEEZA lidze okręgowej - Gopłem Kruszwica. Mecz zakończył się rezultatem 1:1, a na murawie w barwach Biało-Zielonych zaprezentowała się liczna grupa zawodników testowanych.

Powróciliśmy do treningów
14 lipca 2021r.

Powróciliśmy do treningów

Od początku obecnego tygodnia piłkarze Cuiavii Inowrocław rozpoczęli letni okres przygotowawczy. Biało-Zieloni w poniedziałek uczestniczyli we wspólnej jednostce treningowej. Przypomnijmy, że rozgrywki KEEZA ligi okręgowej w sezonie 2021/2022 rozpoczną się 14-15 sierpnia, a najbliższy sparing inowrocławianie zagrają w najbliższą sobotę w Kruszwicy z miejscowym Gopłem.

Urodziny Jakuba Gralewskiego
07 lipca 2021r.

Urodziny Jakuba Gralewskiego

Dzisiaj w stan dorosłości wkracza wychowanek Cuiavii Inowrocław - Jakub Gralewski. Z okazji ukończenia "osiemnastki" pragniemy złożyć mu najszczersze życzenia - dużo zdrowia, a także sukcesów w życiu prywatnym i sportowym!

Nasi sponsorzy

Top