Breadcrubs-image

Newsy - Wywiady

Akademia Cuiavii w Magazynie Miejskim
30 grudnia 2021r.

Akademia Cuiavii w Magazynie Miejskim

W dniu wczorajszym, na antenie Inowrocławskiej Telewizji Miejskiej, Marcin Lewandowski, wiceprezes Cuiavii, miał okazję zdradzić trochę więcej szczegółów dotyczących naszego projektu "Akademia Cuiavii". Zachęcamy do zapoznania się z materiałem przygotowanym przez redakcję Magazynu Miejskiego.

Kewin Fiałkowski: Zaangażowanie na boisku było kluczem do zwycięstwa
04 listopada 2019r.

Kewin Fiałkowski: Zaangażowanie na boisku było kluczem do zwycięstwa

W sobotnim starciu w ramach derbów powiatu inowrocławskiego Cuiavia pokonała na wyjeździe Piast Złotniki Kujawskie - 2:0. Po meczu porozmawialiśmy z wychowankiem Biało-Zielonych - Kewinem Fiałkowskim, dla którego obecny sezon jest debiutem w pierwszym zespole. Fiałkowski przebojem wdarł się do pierwszej jedenastki Cuiavii, a w Złotnikach Kujawskich zebrał bardzo dobre opinie na temat swojego występu. Zapraszamy do lektury!

Zrobimy wszystko, żeby Pomorzanin nie wygrał meczu
21 października 2019r.

Zrobimy wszystko, żeby Pomorzanin nie wygrał meczu

W sobotnie popołudnie piłkarze Cuiavii Inowrocław ulegli wysoko w Bydgoszczy miejscowemu Chemikowi - 1:4. Po spotkaniu zamieniliśmy kilka słów z Damianem Adamskim, który od początku tego sezonu reprezentuje barwy Cuiavii. Nasz napastnik odniósł się w swoich wypowiedziach do przyczyn porażki w Bydgoszczy oraz zapowiedział walkę o każdy metr boiska w zbliżającym się pojedynku z wiceliderem IV ligi - Pomorzaninem Toruń. Zapraszamy do przeczytania całości wywiadu!

Kluczem była wiara w zwycięstwo
15 października 2019r.

Kluczem była wiara w zwycięstwo

W niedzielnym spotkaniu w ramach 11. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej Cuiavia Inowrocław zakończyła swoją passę ponad miesiąca bez ligowej wygranej i pokonała Chełminiankę Chełmno - 3:2. Po spotkaniu porozmawialiśmy krótko z bramkarzem naszego zespołu - Michałem Piernikiem. Zapraszamy do lektury!

Nasi sponsorzy

Top