Breadcrubs-image

Newsy - Aktualności

Zapowiedź: Pogoń Mogilno - Cuiavia
03 października 2023r.

Zapowiedź: Pogoń Mogilno - Cuiavia

Po sobotnim starciu ligowym przyszedł czas na puchar. Los chciał, że Cuiavia Inowrocław ponownie zagra z Pogonią Mogilno – tym razem na wyjeździe. Początek starcia w ramach IV rundy Pucharu Polski K-PZPN został zaplanowany na godzinę 15:30. Mecz odbędzie się 4 października na Stadionie Olimpijskim im. Michała Olszewskiego w Mogilnie.

Za nami Boxing One Cuiavia Ciech!
02 października 2023r.

Za nami Boxing One Cuiavia Ciech!

W sobotnie popołudnie w Hali Widowiskowo-Sportowej w Inowrocławiu odbyła się pierwsza edycja turnieju Boxing One Cuiavia Ciech o Puchar Prezydenta Miasta Inowrocławia oraz o Puchar Dyrektora Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Kibice zgromadzeni na trybunach, a także Ci którzy oglądali transmisję live zobaczyli łącznie dwanaście pojedynków. Turniej stał na wysokim poziomie i z pewnością dał początek nowej bokserskiej tradycji, która będzie kontynuowana przez nasz klub.

Cuiavia - Pogoń 1:1
30 września 2023r.

Cuiavia - Pogoń 1:1

Seria remisów trwa nadal. W sobotę piłkarze Cuiavii Inowrocław podzielili się punktami z Pogonią Mogilno, notując przy tym swój siódmy remis w tym sezonie. Wynik spotkania otworzył strzałem z rzutu karnego w 54. minucie Szymon Maziarz. Do wyrównania doprowadził na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Piotr Mroziński.

Nasi sponsorzy

Top