Breadcrubs-image

Newsy

Cuiavia Summer Soccer Camp 2023
07 grudnia 2022r.

Cuiavia Summer Soccer Camp 2023

​Klub Sportowy Cuiavia Inowrocław organizuje po raz kolejny letni obóz piłkarski. Tym razem biało-zieloni udadzą się do nowo powstałego miejsca na mapie piłkarskiej, mianowicie do Januszkowo Sport Resort.

Zagraliśmy na "Cuiavia Cup" w Ciechocinku!
06 grudnia 2022r.

Zagraliśmy na "Cuiavia Cup" w Ciechocinku!

Akademia Piłkarska Cuiavia Inowrocław z rocznika 2013 wzięła udział w miniony weekend w turnieju "Cuiavia Cup" zorganizowanym w Ciechocinku przez ASPN Viking Aleksandrów Kujawski. Drużyna prowadzona przez Mateusza Kurtysiaka zmierzyła się między innymi z Olimpią Grudziądz, KS Piłkarz Golub-Dobrzyń, Sparta Płock, LZS Bobrowo, Orzeł Służewo oraz gospodarzami - Viking Aleksandrów Kujawski.

Za nami Mikołajkowy Festiwal Piłkarski!
04 grudnia 2022r.

Za nami Mikołajkowy Festiwal Piłkarski!

W niedzielę w Hali Widowiskowo- Sportowej w Inowrocławiu odbył się Mikołajkowy Festiwal Piłkarski Akademii Piłkarskiej Cuiavia Inowrocław. Impreza przeznaczona dla młodych adeptów piłkarskich odbyła się w ramach obchodów 100-lecia istnienia naszego klubu. W piłkarskich zmaganiach wzięły udział młodzieżowe zespoły AP Cuiavia oraz zaproszeni goście - Mały Piłkarz Inowrocław, Unia Janikowo, Cukrownik Tuczno, Olimp Strzelno oraz Gopło Kruszwica.

Zdobywamy Pakość na koniec rundy jesiennej!
27 listopada 2022r.

Zdobywamy Pakość na koniec rundy jesiennej!

W ostatnim spotkaniu w 2022 roku piłkarze Cuiavii Inowrocław pewnie pokonali w wyjazdowym spotkaniu rywala zza miedzy - Noteciankę Pakość. Nasi zawodnicy zwyciężyli aż 4:1, a losy spotkania przesądzili już w pierwszej połowie, gdy do szatni schodzili z wynikiem 3:0. Dwa gole dla Biało-Zielonych zdobył Dawid Janicki, a po jednym trafieniu dołożyli Dawid Deresiewicz oraz Mateus Vargas. Warto odnotować, że pełne 90 minut w barwach inowrocławian rozegrał 15-letni wychowanek Akademii Piłkarskiej Cuiavia - Jakub Chudziński (rocznik 2007).

Nasi sponsorzy

Top