Zmiana na stanowisku trenera Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław
23 września 2020r.

Michał Nadolski nie będzie pełnił już dłużej funkcji trenera pierwszego zespołu Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław. Zarząd klubu zadecydował o rozwiązaniu umowy ze szkoleniowcem, który zasiadał na ławce trenerskiej Biało-Zielonych od lipca 2016 roku.

Znamy dokładny termin pucharowej potyczki z Chemikiem

Spotkanie w ramach IV rundy Pucharu Polski K-PZPN pomiędzy Cuiavią Bank Spółdzielczy Inowrocław, a Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz odbędzie się w środę - 30 września o godzinie 15:45. Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków. Przypomnijmy, że zwycięzca zawodów uzyska awans do 1/8 Okręgowego Pucharu Polski.

Szósty ligowy mecz bez wygranej. Tylko remis z Kujawiakiem
19 września 2020r.

Trwa niechlubna seria piłkarzy Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław. Nasi zawodnicy w szóstym kolejnym meczu ligowym nie potrafili odnieść zwycięstwa i w sobotnie popołudnie zremisowali przed własną publicznością z Kujawiakiem Kowal - 1:1. Wynik spotkania strzałem z rzutu wolnego otworzył w 8. minucie spotkania kapitan przyjezdnych - Rafał Jankowski. Do wyrównania, na sześć minut przed końcem pierwszej połowy, doprowadził Jakub Nowakowski.

Ponad 80 minut słabej gry i niesamowita końcówka - awansowaliśmy do IV rundy Pucharu Polski K-PZPN
16 września 2020r.

W niezwykle dramatycznych okolicznościach piłkarze Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław zdołali awansować do IV rundy Pucharu Polski K-PZPN. W środowe popołudnie Biało-Zieloni zmierzyli się z A-klasowym KP Jeziora Wielkie. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli niespodziewanie gospodarze, którzy pokonali Jakuba Ciesielskiego w 30 minucie spotkania. Mimo, że inowrocławianie atakowali niemalże nieustannie, zaliczając przy tym dwa trafienia w poprzeczkę, to piłkarze z Jezior Wielkich na 11 minut przed końcem meczu podwyższyli prowadzenie. Gdy nasza nadzieja powoli gasła, zawodnicy Cuiavii dokonali czegoś nieprawdopodobnego i zdobywali bramki kolejno w 84, 87 i 90 minucie, co dało nam końcowy awans!