Breadcrubs-image

Newsy - Artykuł

Zmiany w sztabie szkoleniowym Cuiavii

Zmiany w sztabie szkoleniowym Cuiavii

Umowa z dotychczasowym szkoleniowcem Cuiavii – Piotrem Gruszką została rozwiązana. Dziękujemy trenerowi za pracę w naszym klubie i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej.

Piotr Gruszka był trenerem Biało-Zielonych od 17 września 2021 roku, gdy na stanowisku zastąpił Daniela Osińskiego. W trakcie niemalże dwóch lat pracy w Cuiavii Gruszka poprowadził nasz zespół w 74 spotkaniach, z których 30 zakończyło się wygraną, 21 remisem, a 23 porażkami (łączny bilans bramkowy to 121:111).

Ponadto klub zakończył współpracę z dotychczasowym asystentem Piotra Gruszki - Kamilem Kałużnym. Szkoleniowiec był związany z Cuiavią od ponad ośmiu lat, pracując jako trener zespołów młodzieżowych oraz asystent w sztabie pierwszego zespołu. Z klubem żegna się również Adam Kopaczewski, który pełnił funkcję trenera bramkarzy w naszym zespole od lipca 2022 roku.

W sezonie 2023/2024 Cuiavia Inowrocław po siedmiu spotkaniach notuje bilans 1-5-1 i zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem ośmiu punktów.

Dziękujemy bardzo za współpracę dotychczasowemu sztabowi szkoleniowemu i życzymy wszystkiego co najlepsze w dalszej karierze!

powrót

Nasi sponsorzy

Top