Breadcrubs-image

Newsy - Artykuł

Za nami kolejna edycja "Dnia Dziecka z Cuiavią"!

Za nami kolejna edycja "Dnia Dziecka z Cuiavią"!

Wczoraj odbyła się coroczna impreza „Dzień Dziecka z Cuiavią”, która może poszczycić się już kilkuletnią tradycją. Podczas wspólnej zabawy najmłodsi zawodnicy Biało-Zielonych rozegrali piłkarski pojedynek z rodzicami oraz brali udział w licznych piłkarskich konkursach. Całość okrasiły prezenty, które otrzymali wszyscy młodzi uczestnicy zabawy oraz festyn z muzyką i poczęstunek w formie grilla, słodyczy oraz ciast.

Organizacja „Dnia Dziecka z Cuiavią” była możliwa dzięki sponsorowi tytularnemu – Bankowi Spółdzielczemu w Inowrocław oraz sponsorowi głównemu przedsięwzięcia – firmie PRIMA, producentowi okien i drzwi PCV.

Przedsięwzięcie było również wspierane przez Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego z osobistą wizytą Pani Moniki Dąbrowskiej – asystentki Przewodniczącego Sejmiku Pani Elżbiety Piniewskiej.

Pragniemy złożyć podziękowania za przekazanie prezentów i osobistą wizytę na zabawie dla Poseł na Sejm RP Pani Magdaleny Łośko, Senatora X Kadencji Pana Krzysztofa Brejzy, Zastępcy Prezydenta Miasta Inowrocławia Pana Wojciecha Piniewskiego oraz Radnych Miejskich – Pana Patryka Kaźmierczaka i Pana Jarosława Kopcia. Ogromnie dziękujemy również Staroście Powiatu Inowrocławskiego – Pani Wiesławie Pawłowskiej, Miastu Inowrocław oraz firmie CIECH Soda Polska S.A. za przekazanie prezentów i słodkiego poczęstunku.

Współorganizatorem przedsięwzięcia byli przedstawiciele zarządu Klubu Sportowego „Cuiavia” wraz z rodzinami. Warto nadmienić ogromny wkład rodziców małych Cuiavistów, którzy przygotowali liczne wypieki dla swoich pociech.

Dużą atrakcją dla naszych młodych Cuiavistów było spotkanie z zawodnikami z Brazylii, którzy na co dzień bronią barw pierwszej drużyny Biało-Zielonych. Brazylijscy piłkarze świetnie sprawdzili się w rolach animatorów i bardzo szybko złapali piłkarski kontakt z naszymi najmłodszymi zawodnikami. Ponadto podczas „Dnia Dziecka z Cuiavią” obecni byli – kapitan drużyny Michał Piernik oraz Jakub Ciesielski. Bardzo dziękujemy naszym piłkarzom za nieocenioną pomoc przy organizacji imprezy.

Bardzo cieszymy się, że po wielu miesiącach izolacji społecznej udało się w końcu doprowadzić do spotkania na świeżym powietrzu bardzo licznej społeczności Cuiavii!

MŁODA CUIAVIA JEST DUMĄ INOWROCŁAWIA! 

powrót

Nasi sponsorzy

Top