Breadcrubs-image

Newsy - Artykuł

Wracamy po miesiącu przerwy! W sobotę jedziemy do Brodnicy

Wracamy po miesiącu przerwy! W sobotę jedziemy do Brodnicy

Ostatni mecz ligowy piłkarze Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław rozegrali 24 października, czyli niemalże miesiąc temu. Z powodu zagrożenia epidemiologicznego mecze Biało-Zielonych na przestrzeni ostatnich dni były regularnie odwoływane. Okres przymusowej pauzy dobiega końca, gdyż jutro o godzinie 12:00 inowrocławianie rozpoczną wyjazdowe spotkanie w Brodnicy, a ich rywalem będzie miejscowa Sparta.

Miesiąc absencji na ligowych boiskach wpłynął nieznacznie na pozycję w tabeli Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław. Nasz zespół ma rozegranych niezmiennie 13 spotkań i w swoim dorobku przypisuje 14 punktów. Jeszcze pod koniec października taki bilans dawał Biało-Zielonym trzynastą pozycję w rozgrywkach. Obecnie ta lokata jest o jedno "oczko" niższa i podopieczni Tomasza Drobnego plasują się na 14. miejscu w stawce.

Nasz sobotni rywal - brodnicka Sparta, zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 22 punktów. Warto podkreślić, że brodniczanie rozegrali na tym etapie sezonu o dwa spotkania więcej od Cuiavii. W ostatnim czasie forma popularnych "Spartan" ma tendencję zwyżkową - drużyna z Brodnicy jest niepokonana od czterech ligowych spotkań.

Arbitrem głównym spotkania Sparta - Cuiavia Bank Spółdzielczy będzie Szymon Rutkowski (Bydgoszcz). Na linii będą mu asystować: Dawid Kosmal (Brzoza) oraz Tomasz Sułek (Bydgoszcz). 

powrót

Nasi sponsorzy

Top