Breadcrubs-image

Newsy - Artykuł

W Toruniu na remis

Sobotni wyjazd do Torunia zakończył się dla Cuiavii Inowrocław podziałem punktów. Biało-Zieloni zremisowali z miejscowym Pomorzaninem 1:1. Gospodarze zaskoczyli naszą defensywę już w 2. minucie spotkania, gdy celnym strzałem z bliska popisał się Jakub Sajda. Cuiavia przez większość spotkania przeważała, jednak ofensywne zapędy naszej drużyny zakończyły się na jednym golu. W 61. minucie stan spotkania wyrównał Damian Adamski, który celną główką wykończył dośrodkowanie Dawida Pieszaka.

POMORZANIN TORUŃ - CUIAVIA INOWROCŁAW 1:1 (1:0)
1:0 - Jakub Sajda 2'
1:1 - Damian Adamski 61' (as. Dawid Pieszak)

CUIAVIA: Tomasz Wachowiak - Mateusz Kordyla, Wiktor Majchrzak, Kacper Maciejewski, Paweł Borkowski, Bartosz Burzyński, Patryk Kozłowski, Jakub Nowakowski, Dawid Pieszak (Hubert Majtczak 70'), Dawid Deresiewicz, Damian Adamski

Następne spotkanie inowrocławianie rozegrają w najbliższą środę, gdy w ramach odrabiania zaległości z 1. kolejki udadzą się na wyjazdowy mecz z Chełminianką Chełmno.