Breadcrubs-image

Newsy - Artykuł

Trudna sytuacja na końcu sezonu

Trudna sytuacja na końcu sezonu

W sobotę o godzinie 16:00 piłkarze Cuiavii Bank Spółdzielczy Inowrocław rozpoczną ostatnie spotkanie w zmaganiach czwartoligowych w sezonie 2020/2021. Podopieczni Daniela Osińskiego zagrają na wyjeździe z Wdą Świecie. Jeśli Biało-Zieloni chcą zająć miejsce w strefie barażowej, to muszą jutro wygrać i jednocześnie liczyć na korzystny wynik w meczu Start Pruszcz - Legia Chełmża.

W najbliższy weekend zespoły z tzw. "grupy spadkowej" wybiegną na czwartoligowe boiska po raz ostatni. Inowrocławscy piłkarze staną w sobotę przed niezwykle trudnym zadaniem wywalczenia sobie miejsca gwarantującego grę o utrzymanie w IV lidze poprzez baraże. Niestety, nie wszystko będzie tego dnia zależne od naszych zawodników.

O godzinie 16:00 na boisku w Świeciu Biało-Zieloni rozpoczną starcie z miejscową Wdą, która przewodzi w tabeli grupy spadkowej. Wda ma w swoim dorobku aż 47 punktów i już od dłuższego czasu jest pewna ligowego bytu i do meczów ligowych podchodzi bez większej presji. Diametralnie inaczej rysuje się sytuacja Cuiavii Bank Spółdzielczy, która jeśli marzy o wydostaniu się ze strefy spadkowej i uzyskaniu możliwości gry w barażach, musi pokusić się o nie lada niespodziankę i przywieźć z trudnego terenu komplet punktów. Lecz i to może nie wystarczyć...

... inowrocławianie zmuszeni są także liczyć na korzystny wynik w meczu Start Pruszcz - Legia Chełmża, który rozpocznie się tego samego dnia, lecz o pięć godzin wcześniej. Punktualnie o 11:00 nasze oczy skierują się na pojedynek, w którym Legia Chełmża musi wywieźć chociaż jeden punkt z Pruszcza, by przedłużyć szanse Cuiavii. Jeśli Cuiavia marzy o awansie do strefy barażowej, to musi wygrać w Świeciu, a Start nie może zdobyć przed własną publicznością kompletu punktów.

Czeka nas bardzo emocjonująca, a jednocześnie pracowita sobota. W tym momencie pragniemy zaprosić Państwa na dwie relacje live - najpierw w sobotę o godzinie 11:00 redakcja naszego portalu będzie obecna na spotkaniu Start Pruszcz - Legia Chełmża, a następnie o godzinie 16:00 stawimy się na pojedynku Wda Świecie - Cuiavia Bank Spółdzielczy. Z obu meczów będziemy prowadzili relację, która będzie dostępna na naszym facebooku [link].

fot. nswiecie.pl

powrót

Nasi sponsorzy

Top