Breadcrubs-image

Newsy - Artykuł

Podział punktów po dramatycznym spotkaniu

Kibice, którzy zjawili się w niedzielę na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków przeżyli niesamowity emocjonalny rollercoaster. Cuiavia Inowrocław do 66 minuty przegrywała z Notecianką Pakość 0:2, jednak ostatecznie zdołała doprowadzić do remisu. Gola na wagę jednego punktu Biało-Zieloni zdobyli w szóstej minucie doliczonego czasu gry, a jego autorem był Dawid Deresiewicz. Warto wspomnieć, że Notecianka kończyła zawody w dziewięciu - w 52 minucie bezpośrednią czerwoną kartkę ujrzał Radosław Wójcik, a w 90 minucie drugi żółty kartonik został pokazany bramkarzowi przyjezdnych - Marcinowi Walczakowi.

CUIAVIA INOWROCŁAW - NOTECIANKA PAKOŚĆ 2:2 (0:1)
0:1 - Kacper Mozgawa 45' (karny)
0:2 - Kacper Mozgawa 57'
1:2 - Bartłomiej Dreżewski 66' (samobójcza)
2:2 - Dawid Deresiewicz 90'+6 (karny)

W 52 minucie bezpośrednią czerwoną kartkę ujrzał zawodnik Notecianki - Radosław Wójcik (za faul na wychodzącym na czystą pozycję Mateuszu Brzóstowskim)
W 90 minucie drugą żółtą kartkę ujrzał bramkarz Notecianki - Marcin Walczak

CUIAVIA: Artem Fastov - Hubert Majtczak, Gabriel Estigarribia, Kacper Maciejewski , Carlos Eduardo, Dawid Jastrzębski  (Mikołaj Błaszczyk 62'), Wiktor Majchrzak , Dominik Kulak, Mateusz Brzóstowski  (Dominik Woźniak 62'), Dawid Deresiewicz , Jakub Nowakowski