Breadcrubs-image

Newsy - Artykuł

Młoda Cuiavia - podsumowanie 7 kolejki

W ten weekend swoje mecze rozegrały tylko dwa z trzech zespołów Młodej Cuiavii. Spotkanie naszych Trampkarzy zostało przełożone na 18 maja.

Bardzo dobry mecz rozegrali Juniorzy Cuiavii Inowrocław w Szubinie. Od początku spotkanie było bardzo wyrównane. Pierwsi, w 25 minucie, do bramki trafili Gospodarze. Jednak odpowiedź Gości była błyskawiczna - minutę później, po trafieniu Jakuba Kłosowskiego, mieliśmy remis 1:1 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu.
W drugiej połowie doszło do prawdziwej wymiany ciosów. W 54 minucie ponownie trafia Kłosowski, ale po 10 minutach gry wyrównuje Szubinianka. Po kolejnych 15 minutach gry i dwóch żółtych kartkach dla Gospodarzy na 3:2 podwyższa Szymon Kluj z Szubinianki. Jednak tuż po wznowieniu ze środka boiska Goście, za sprawą Natan Lewickiego, ponownie wyrównują!
W 81 minucie z czerwoną kartą do szatni schodzi Grzelak z Szubinianki, jednak Gospodarze nie grają długo w osłabieniu. Już w 84 minucie taki sam los spotyka Lewickiego z Cuiavii i obie drużyny grają w 10-tkę.
Ostatecznie z tej wojny nerwów to my wychodzimy zwycięsko  - w 87 minucie Kłosowski kompletuje hat-tricka i tym samym zamyka wynik spotkania w Szubinie na 3:4 dla Cuiavii Inowrocław.

Niestety bez niespodzianki zakończyło się spotkanie naszych Młodzików, którzy na własnym terenie ulegli drużynie Juventus II Academy Bydgoszcz 0:7 (0:5) :(

Rocznik 2005/2006
2 liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
6.05 18:00 Szubin
Szubinianka Szubin 3:4 Cuiavia Inowrocław
Skład podstawowy: Bartoszak, Banachowski, Lewicki, Lewandowski, Swat (55'), Prądziński, Pietrzak, Kłosowski, Tomaszewski (74'), Chudziński, Maiboroda
Skład rezerwowy: Wołąkiewicz, Kurowski (74'), Kanarkiewicz, Kosiński, Gąsiorek (55')

Cuiavia Inowrocław 0:7 Juventus II Academy Bydgoszcz
Skład podstawowy: Alan Zdrojewski, Bartosz Zdrojewski, Walicki, Kosakowski, Jagodziński, Sobczak, Dziedzic, Dąbrowski, Biernat
Skład rezerwowy: Sosnowski, Wojtczak, Ostrowski, Malicki, Adamski
Trener: Nadolski Michał

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chcesz rozwijać swoje umiejętności gry w piłkę? Brać udział w profesjonalnie zorganizowanych zawodach na poziomie rozgrywek ligowych? Przypominamy, że trwa ciągły nabór do grup młodzieżowych. Zadzwoń: +48 52 30 70 190 lub napisz biuro@cuiavia.pl, umów się na trening i poczuj wspaniałą atmosferę Cuiavii Inowrocław!